هدا استودیو و تجربیات من

یکی از افتخارات دوران کاری من، حضور به عنوان مدیر بخش طراحی سایت در هدا استودیو است. هدا استودیو به عنوان یک مجموعه فعال رسانه ای و دیجیتال مارکتینگ از اواخر سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه اکنون، علاوه بر طراحی سایت، در زمینه تولید محتوای ویدیویی نیز فعالیت شایان توجهی دارد. از جمله دیگر مسائلی که به صورت جدی در هدا استودیو دنبال می شود، مسئله آموزش است.

دوره های آموزشی حضوری هدا استودیو

آموزش های هدا استودیو در دو دسته، ارزیابی می شود. اولین دسته، آموزش های حضوری هدا استودیو است. دوره های آموزشی هدا استودیو سرفصل های گوناگونی شامل آموزش عکاسی و فیلمبرداری با موبایل، عکاسی و فیلمبرداری با دوربین عکاسی، تدوین با گوشی موبایل با اینشات و تدوین با سیستم با پریمیر است. از جمله دیگر سرفصل های آموزشی در هدا استودیو می توان به آموزش گیمبال، آموزش طراحی سایت و همچنین دوره جامع آموزش تولید محتوا اشاره کرد.

آموزش های آنلاین هدا استودیو

دسته دوم از آموزش های هدا استودیو، دوره های آموزشی ضبط شده و همچنین کارگاه های آموزشی ضبط شده این مجموعه است. از جمله مهمترین این دوره های آموزشی ضبط شده می توان به دوره کامل اینشات اشاره کرد که از صفر تا صد اینشات را به صورت کامل آموزش می دهد. کارگاه عکاسی با موبایل و همچنین کارگاه انتقال تجربه دانشگاه آزاد نیز، از دیگر محصولات آنلاین هدا استودیو محسوب می شود.

دوره اینشات

درباره دوره اینشات باید گفت که اکنون نیاز به تدوین با موبایل بسیار فراگیر شده است و این مسئله نیازمند آموزش است. دوره صفر تا صد اینشات هدا استودیو، تک تک منو های این نرم افزار را از مرحله نصب تا مرحله خروجی از ویدیو آموزش می دهد.