سئوی وب سایت مشهد

سئوی وب سایت وردپرسی در مشهد

سئو فرآیندی مهم و لازم برای هر وب سایتی است که باید زیر نظر یک متخصص سئو انجام شود. در صورتی که قصد دارید وب سایت خود را سئو کنید، می توانید از طریق لینک ” مشاوره سئو ” اقدام کنید. مهندس مصطفی سلیمانی، خدمات وردپرس و سئو در شهر مشهد و دیگر شهر ها را به صورت تخصصی انجام می دهند.

سئو چیست ؟

سئو به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجوی گوگل است و از عبارت Search Engine Optimization گرفته شده است. برخی تصور بر این دارند که در سئو، دستکاری یا فریب کاری صورت می گیرد و افراد موتورهای جستجو گوگل را به اصطلاح گول می زنند. اما اینطور نیست. در سئو با بهبود وب سایت سعی داریم تا رتبه بهتر گوگل را از آن خود کنیم.

seo فرآیندی راحت نیست و نیازمند دانش خاص خود را دارد که امروزه متخصصان سئوی بسیاری  با استراتژی های مختلف مشغول به کار هستند. متخصصان سئو باید به صورت مداوم در حال آپدیت شدن و یادگیری باشند تا در صورت اضافه شدن یا به روز شدن الگوریتم های گوگل، سایت خود را در مسیر آن قرار دهند. seo  یک فرایند بهینه سازی برای وب سایت است که توسط سئوکار انجام می شود. این فرایند نیازمند حداقل ۴ ماه زمان است. برخی از متخصصان، پروژه های سئوی خود را بالای ۶ ماه انجام می دهند. سئو نیاز به زمان و کار مداوم دارد.

شروع سئو از چه سالی بود؟

از سال ۱۹۹۰ موتورهای جستجو شروع به کار کردند. یکی از معروف ترین موتورهای جستجو در آن زمان، موتورجستجوی یاهو بود. سئوی اولیه بر اساس حروف الفبا انجام می شد. برای مثال صفحاتی با نام AAA در صدر لیست قرار دارد. با رشد اینترنت و تکنولوژی، موتور های جستجوی جدیدی در بازار عرضه شد که از الگوریتم های پیچیده تری در رتبه بندی استفاده کنند. برای مثال الگوریتم تراکم کلمه کلیدی مطرح شد. در این الگوریتم می بایست کلمه کلیدی شما در محتوا به یک نسبت پخش شده باشد. با رشد این مسئله، سئو هم رشد پیدا کرد.

هدف از سئو کردن یک وب سایت چیست؟

سئو به قصد آوردن وب سایت در نتایج بالای گوگل است. بودن وب سایت شما در لینک های اول و دوم گوگل باعث افزایش فروش محصول یا خدمت شما می شود. بالا بودن در صفحه جستجوی گوگل موجب می شود کاربران بر روی وب سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند. برای بهینه کردن یک وب سایت نیاز به یک متخصص سئو دارید که فرآیند را بر روی وب سایت شما پیاده سازی کند تا در گوگل رتبه خوبی بگیرید.

در صورتی که قصد دارید وب سایت خود را سئو کنید می توانید با متخصص سئو در شهر مشهد از طریق لینک ” مشاوره و سئو ” اقدام کنید.

یک متخصص سئو، کلمات کلیدی شما را مورد بررسی قرار می دهد تا بداند رقبایی که در حال حاضر وجود دارند در چه مرحله ای هستند و چه مقدار زمان نیاز است تا فرآیند سئو بر روی وب سایت شما پیاده شود. اصولا سئو کردن به صورت بومی برای شروع بهتر است. برای مثال اگر برای فروش زعفران وب سایت خود را بر روی کلمات کلیدی همچون زعفران مشهد سئو کنید؛ زودتر به نتیجه خواهید رسید.

به طور کلی می توان اهداف سئو را به شکل زیر نوشت :

 • بازدید های کاربران را از وب سایت شما افزایش می دهد.
 • باعث می شود تا برند شما شناخته شود.
 • ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد.
 • موجب افزایش رتبه شما در نتایج جستجوی گوگل می شود.
 • اگر محصولی در حال فروش داشته باشید، نرخ فروش شمارا افزایش می دهد.
 • یکی از بهترین ابزارها برای تبلیغ است.

انواع سئو :

 • مبحث سئو به طور کلی به ۴ دسته تقسیم می شود.
 • سئو داخلی شامل بهینه سازی هایی در داخل وب سایت می باشد.
 • سئوخارجی که به تمام بهینه سازی ها در خارج از وب سایت می باشد.
 • سئوی فنی که برای خزیدن بهتر موتورهای جستجو مانند گوگل باید انجام شود.
 • سئوی محلی که برای یک منطقه یا محله خاص قابل اجرا است.

سئوی وب سایت معیار های مختلفی دارد. یکی از مهم ترین معیارها، تحقیق درباره کلمات کلیدی می باشد. قبل از شروع هر پروژه باید کلمات کلیدی آن را مورد بررسی کامل قرار دهید و برترین آنهارا بیابید تا بتوانید بر روی آنها بیشتر مانور بدهید.

اگر به دنبال یک متخصص سئو در شهر مشهد هستید می توانید از طریق لینک ” مشاوره سئو ” با ما در ارتباط باشید.

سئوی وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب است که اکثر افراد وب سایت خود را با این سیستم پیاده سازی می کنند. از سری دلایل محبوبیت وردپرس سازگاری آن با سئو است. این موضوع به این معنا نیست که با نصب وردپرس و پیاده سازی آن بر روی وب سایت شما، رتبه خوبی در گوگل خواهید گرفت. وب سایت شما باید طبق نظر یک متخصص سئو با ترفند هایی جلو برود. پس در نظر داشته باشید که سیستم مدیریت محتوای وردپرس سازگاری با سئو دارد.

چرا وردپرس بهترین سیستم برای سئو می باشد؟

قبل از ذکر نکات، توجه داشته باشید : در صورتی که قصد سئو کردن وب سایت خود را دارید می توانید از طریق ” مشاوره سئو مشهد ” اقدام کنید. اگر در شهر مشهد هستید که با جلسه های سئو به صورت حضوری و درصورتی که در دیگر شهر ها هستید به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

در ادامه به ذکر برخی از نکات می پردازیم :

در وردپرس امکان تغییر و اصلاح صفحات وب سایت وجود دارد و می توانید ساختار های مشخصی برای آدرس صفحات در نظر بگیرید.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت خودکار متادیتا به برگه ها اضافه می کند. تایتل و متا از فاکتورهای مهم سئو هستند.

تصاویر موضوع مهم دیگری در سئو است که وردپرس به راحتی سئوی تصاویر را در بر می گیرد.

وردپرس تجربه کاربری خوبی را از خود به جای می گذارد زیرا افزونه های زیاد و مختلفی دارد. این افزونه ها به شما اجازه خواهد داد تا وب سایت خود را به صورت دلخواه کاملا سفارشی سازی کنید و تجربه کاربری را بهبود ببخشید. افزایش رضایت کاربران باعث می شود بر روی وب سایت شما کلیک کنند و تاثیری مثبت در سئو بگذارد.

سرعت یکی دیگر از ملاک های سئوی سایت است. وردپرس به نسبت دیگر سیستم های مدیریت محتوا، سرعت بالاتری دارد. همچین افزونه های فوق العاده ای در وردپرس برای افزایش سرعت وجود دارد.

بحث دیگری که موجب می شود وردپرس محبوبیت بالاتری برای سئوی وب سایت داشته باشد، سازگاری آن با موبایل است. امروزه اکثر افراد برای مراجعه به وب سایت ها از موبایل استفاده می کنند. بیشتر قالب های وردپرسی سازگاری پیش فرض با تلفن همراه را دارند.

مهندس مصطفی سلیمانی در شهر مشهد به صورت تخصصی سئوی وب سایت های وردپرسی را انجام می دهند. در صورتی که قصد واگذاری پروژه سئو رادارید می توانید از طریق لینک” ارتباط با ما ” پروژه خود را ثبت کنید. در صورتی که قصد ارتباط با اینستاگرام را دارید بر روی لینک “ اینستاگرام مصطفی سلیمانی ” کلیک کنید.